Lokalita

Bývajte v nádhernej lokalite v Košiciach

Raňajky na terase sú dojedené. Kocháte sa pohľadom na rannú panorámu Košíc a popritom z hlboka dýchate čerstvý vzduch z okolitých lesov. Tento kľud, sprevádzaný šumom stromov a spevom vtákov na vás doma čaká každý deň. Ešte posledný dúšok kávy, lebo o 5 minút chcete byť už v centre mesta v práci. Čaká Vás ďalší náročný deň, ale už teraz sa tešíte na návrat domov.

Ideálna poloha

Projekt Casa Callas je bývanie o akom ste vždy snívali. Skĺbiť bývanie v meste a zároveň byť obklopený prírodou nie je ľahké. Nám sa takéto miesto nájsť podarilo. Spolu 14 terasových domov je situovaných v severnej časti mesta v Čermeľskom údolí. Nadštandardné obytné priestory s rozľahlými terasami a výhľadom na okolitú prírodu vytvárajú ideálne prostredie na rodinne bývanie.

Rezidencia Casa Callas sa nachádza medzi dvoma ulicami a je prístupná zo spodnej časti – zo Suchodolinskej ulice. Čermeľ a jeho okolie je jedna z najvyhľadávanejších miest na bývanie v Košiciach.  Vynikajúca dostupnosť do centra mesta, akú neponúka žiadna iná lokalita. Navyše bez hroziacej dopravnej zápchy ako je to z iných smerov.

Dokonalé prírodné prostredie

Ak hľadáte bývanie v meste ale záleží Vám na čistom ovzuší a prírodnom prostredí je pre Vás Casa Callas to pravé bývanie. Zvyčajné severné prúdenie vzduchu nad košickou kotlinou prináša čistý vzduch z lesov a nie mestský smog na vašu terasu. Navyše známy košický vietor nie je vďaka hustým lesom tak silný ako v iných častiach mesta.

Okolité lesy poskytujú príjemnejšiu klímu na bývanie aj v lete. Pocit v tých najhorúcejších letných dňoch je neporovnateľne lepší ako v betónovej džungli veľkomesta.

Šport a oddych

Lokalita ponúka to najlepšie pre košičanov na aktívny oddych pre všetky vekové kategórie. Bankov, Jahodná, Čermeľské údolie či blízka Anička ponúkajú pestrý výber miest na relax a šport.

Minigolf na Bankove. Detská železnička, detský areál a golf na Alpínke. Lyžovanie na Jahodnej. Hokej, tenis, futbal, plážový volejbal a kúpalisko na Aničke a v okolí. Možnosti turistických a cykloturistických výletov, aké neponúka žiadna iná košická lokalita.